facebook-logo

Pepita Magazin

mmosz p100

Feladatok:

Minőségirányítási rendszer működtetése
Minőségügyi dokumentációk kezelése
Minőségügyi jelentések készítése
Új termékek bevezetésének támogatása, koordinálása
Gyártási folyamat minőségügyi támogatása
Vevői követelmények teljesülésének biztosítása
Vevői és beszállítói reklamációk kezelése, kivizsgálása, nyomon követése
Minőségirányítási mérnökök és mérőszemélyzet munkájának koordinálása
Munkavállalók minőségtudatának fejlesztése

Elvárások:

Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
Minimum 5 éves szakmai tapasztalat minőségirányítási területen
Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Számítógép (Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete
Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
Vezetői tapasztalat
Precíz, önálló munkavégzés
Rendszer- és folyamatszemlélet

Munkavégzés helye:

Újhartyán, Nagytarcsa, Nagyatád,Budapest

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés
Műszakpótlékok
Cafetéria juttatás
Tiszta, igényes munkakörnyezet
Utazási támogatás

Állás /Munkaterületei:

Gyártás ,Termelés: Minőségbiztosítás /Ellenőrzés , Mérnök-Gépészmérnök