facebook-logo

Pepita Magazin

mmosz p100

Feladatok:

Árajánlatok készítése vevői igényeknek megfelelően, projektek teljes körű dokumentációjának előkészítése, biztosítva azok pontos, megfelelő műszaki tartalmát
Megrendelőtől érkező rendelések feldolgozása
Anyagszükségletek meghatározása
Projektek levezénylése, műszaki irányítása és dokumentálása az ajánlat adástól a munkák átadásáig
Szerződések és megrendelések előkészítése
Kapcsolattartás a vevőkkel, alvállalkozókkal
Kapcsolattartás a beszállítókkal, ajánlatok műszaki elbírálása, új beszállítók és alvállalkozók felkutatása, versenyeztetése
Határidők és költségvetés nyomon követése és betartása

Elvárások:

Gépészmérnök/gépésztechnikus végzettség vagy
Egyéb felsőfokú végzettség kiegészítve épületgépészet/technológiai szerelés területen szerzett szakmai tapasztalattal
Tárgyalóképes angol-német nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Autocad program ismeret
Műszaki rajzolvasás
B kategóriás jogosítvány
Nagyfokú önállóság, precizitás
Jó problémamegoldó képesség, felelősségteljes munkavégzés
Vezetői hajlam

Munkavégzés helye:

Újhartyán, Nagytarcsa, Nagyatád, Budapest

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés
Műszakpótlékok
Cafetéria juttatás
Tiszta, igényes munkakörnyezet
Utazási támogatás

Állás /Munkaterületei:

Gyártás ,Termelés: Minőségbiztosítás /Ellenőrzés , Mérnök- Gépészmérnök